Świece ziołowe indian HOPI

Orginalne świecowanie ucha jest z powodzeniem stosowane od lat w wielu krajach świata. Wykonywanie zabiegu jest proste, powinno odbywać się w atmosferze relaksu i ciszy. (...)

Świece HOPI

Kur-a-san

Ziołowa maść przeciw-reumatyczna Dr Forstera. Kur-a-san to maść odżywiająco rozgrzewajaca do stosowania w (...)

maść kur-a-san

Olejek 102 zioła - Kräuteröl

Roślinny, pełnowartościowy środek do pielęgnacji ciała działający odświeżająco, regenerująco, lekko pobudzający.

Olejek 102 zioła

Maść z nagietka - Ringenblumen salbe

Ringenblumen salbe zapobiega złuszczaniu się naskórka, przyspiesza regenerację uszkodzonej skóry. Idealna maśc na zniszczoną, przesuszoną skórę dłoni i stóp. (...)

Ringenblumen salbe

Maść z wyciągiem z czerwonych winogron (na żylaki)

Maść z wyciągiem z czerwonych winogron wzamacnia naczynia krwonośne, zapobiega ich pękaniu, poprawia krażenie, ujędrnia oraz wygładza skórę. (...)

Maść z wyciągiem z czerwonych winogron

Koński balsam (wersja normalna oraz Forte)

Końska Maść jest sporządzona z najwyższej jakości naturalnych surowców, według ludowej receptury i produkowana od 1927 roku. Dzięki swym chłodzącym działaniu pozwala szybko zregenerować mięśnie i stawy po ciężkiej pracy. Dobrze się wchłania i w szybki sposób koi, eliminuje dolegliwości oraz regeneruje.

Koński balsam

Maść i żel z żyworódki

Maść i żel z żyworódki doskonale działa na obrzęki oraz żylaki kończyn dolnych jak i na rogowaciejący naskórek stóp, łokci.. (...)

Maść i żel z żyworódki

Spirulina

Spirulina zawiera wysokowartoścowe białko z alg morskich które uzupełnia niedobory żelaza, magnezu oraz witamina z grupy B (...)

Biszolin

Biszolin działa przeciwzapalnie oraz znieczulająco. Jest skuteczny we wszystkich postaciach osteoporozy. (...)

Maść i żel Diabelski Pazur

Maść i żel Diabelski Pazur doskonale łagodzi bóle reumatyczne, poprawia ukrwienie, rozlużnia oraz działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwobrzękowo ułatwiając ruchomość w stawach (...)

Diabelski Pazur

Literatura - Akupresura Stóp oraz Akupresura Dłoni

brak opisu

Żywokost

Maść i żel z żywokostu działa przeciwbólowo oraz ściągająco. Doskonale regeneruje chrząstke stawową i przywraca komfort ruchów w stawach (...)

Żywokost