Masaż polinezyjski MA-URI

Huna to system uzdrawiania stosowany od tysięcy lat przez Polinezyjczyków na Hawajach, Haiti i w Nowej Zelandii. Do niedawna objęty ścisłą tajemnicą Kahunów- miejscowych kapłanów- uzdrowicieli był niedostępny dla reszty świata. (...)

Masaż japoński SHIATSU

SHIATSU - jest to masaż pochodzący z tradycji dalekiego wschodu (Chiny, Japonia) o działaniu relaksującym i ogólnie leczącym.
Wykonuje się go na podłodze, na kocu. Osoba poddająca się masażowi ubrana jest ciepło i wygodnie (np. dres). Jedynym jej zadaniem jest odprężyć się i głęboko, spokojnie oddychać. (...)

Masaż klasyczny kręgosłupa z elementami kręgarstwa

Masaż klasyczny jest to najpopularniejsz masaż, który w zależności od formy - intensywności może być leczniczy, relaksacyjny lub pobudzający.

Świecowanie i lejkowanie uszu - metodą INDIAN HOPI

Naturalne zabiegi wzorowane na praktykach medycznych amerykańskich Indian Hopi fantastyczne rezultaty oczyszczające i leczące uszu i zatok - powinieneś to wypróbować (...)

Zajęcia antystresowe - wyjazdowe i stacjonarne

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich

Masaż dźwiękiem misami tybetańskimi ma działanie relaksujące, lecznicze i psychoterapeutyczne. Terapia dźwiękiem przywraca harmonie organizmu, wzmacnia witalność, odpręża i rozluźnia. (...)

Terapia kwiatowa Dr Bacha

Terapia Bacha zalicza się do metod terapeutycznych opartych na idei leczenia holistycznego. Wykorzystuje się w niej wytwarzane metodami homeopatycznymi ekstrakty z kwiatów, które pomagają w szybkim czasie zrównoważyć stany psychiki, przyspieszając leczenie organizmu na poziomie fizycznym. (...)